Szanowni Państwo,

ze względu na decyzję rządu i zamknięcie szkół, przedszkoli i instytucji kultury w Polsce od 20 marca 2021r., Teatr im. H. Ch. Andersena w Lublinie, ponownie przeszedł w tryb online. Póki nie wrócimy do grania na żywo, na scenie tu w Lublinie, zachęcamy do korzystania z naszej oferty online.

Zachęcamy Polonię: dzieci, młodzież, ale też dorosłych i rodziców zamieszkujących każdy zakątek świata do łączenia się z kulturą polską, sztuką lalki i teatru przez nośniki internetowe.

Mamy propozycje dla szkół i przedszkoli (grupy zorganizowane) oraz dla rodziców i dzieci (dla każdego)!

W końcu każdy z nas ma trochę coś z dziecka! Dorosłych i dzieci wiele łączy i podobne rzeczy sprawiają nam radość! Na pewno jedną z nich będzie teatr, uczestnictwo w spektaklach czy wspólne tworzenie lalek teatralnych, uczenie się i rozmowa o teatrze i czym on tak naprawdę jest!

Spektakle dostępne 24/7 na platformie Bilety24:

  • Szewczyk Dratewkadla grup – spektakl dzieci od lat 3, reż. Bogusław Byrski, Gabriela Jaskuła i Wioletta Tomica. Spektakl dostępny jest do 30 czerwca 2021r. Bilet grupowy – 200 zł. Po dokonaniu transakcji możemy obejrzeć spektakl dwa razy.

Spektakl może być świetną inspiracją do stworzenia lekcji teatralnej, jak zrobić teatr w domu (do it yourself!), w szkole i w przedszkolu, jak bawić się w teatr korzystając z przedmiotów codziennego użytku 😊lub zachęcić dzieci do jedzenia warzyw!

  • Dziób w dzióbdla każdego, a szczególnie dla dzieci od 5 lat, reż. Elżbieta Depta. Spektakl dostępny jest do 30 czerwca 2021r. Bilet indywidualny – 10 zł. Po dokonaniu transakcji mamy dostęp do spektaklu na 4 godziny.

Świetny pomysł na spędzenie czasu wolnego w teatrze online. Sztuka zabawna i mądra, dzieje się na podwórku na blokowisku! Świetna nauka dla dzieci o tym, jak akceptować obcego, kogoś spoza grupy, o przyjaźni i lojalności o tym, że nawet pozornie zły człowiek może być w głębi serca dobry! Nie oceniajmy ludzi po wyglądzie! Bardzo mądra, ale też zabawna sztuka z użyciem lalek teatralnych i starego trabanta! 😊

Teatr szyty na miarę

to oferta dla grup zorganizowanych. Można zarezerwować spektakl i/lub warsztat online dostosowany do potrzeb i wieku grupy. Termin realizacji także dostosowany do grupy. Prosimy o kontakt z Działem Organizacji Widowni w celu ustalenia szczegółów.

Do wyboru spektakl online
Warsztat online
Koszt za grupę
  1. Bilet grupowy na spektakl – 200 zł
  2. Bilet grupowy za warsztat – 100 zł
Jak się zgłosić?

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą dla grup zachęcamy do kontaktu z Działem Organizacji Widowni, w celu wyboru odpowiedniego spektaklu do wieku i potrzeb grupy, formy i tematyki warsztatu, uzgodnienia terminu i okresu dostępu do wydarzenia, formy płatności i rozliczenia.

Dział Organizacji Widowni | Beata Saj, tel.: 502 663 873, od poniedziałku do piątek od 8:00 – 16:00 (GMT+2); e-mail: organizacjawidowni@teatrandersena.pl

Szyjemy Teatr na miarę!

Teatroteka Andersena

to oferta dla każdego, czyli kolekcja czytań performatywnych, wirtualnych spacerów, rozmów o teatrze, warsztatów przygotowanych przez zespół teatru w trakcie pandemii. Filmy dostępne są przez cały czas na naszej stronie i są bezpłatne. W ramach Teatroteki można oglądać filmy z cyklu:

  • Teatralne podróże – wirtualne spacery po Teatrze Andersena, kulisy pracy w teatrze – oprowadza Małgorzata Adamczyk
  • Teatralne podróże LIVE – cykl retransmisji spotkań na żywo z aktorami i Bajtkiem, które były emitowane na naszym profilu Facebook
  • Teatralne podróże dla Dużych Dzieci – rozmowy z aktorami teatru o teatrze dla młodzieży i dorosłych – moderuje Małgorzata Adamczyk
  • Spotkania z lalką teatralną – cykl artykułów o lalkach teatralnych przygotowanych przez Małgorzatę Adamczyk oraz filmy instruktażowe z naszymi aktorami prezentujące warsztat lalkarza i krótkie etiudy z lalkami.
  • Odczarujmy lektury – czytania performatywne znanych lektur szkolnych w niezwykłej teatralnej odsłonie, w wykonaniu naszych aktorów.

Zapraszamy do Teatru Andersena w sieci!

 

Pozdrawiam

Agata Will

Specjalista ds. promocji i pozyskiwania widzów

e-mail: promocja@teatrandersena.pl

tel.: +48 539 869 940

 

Teatr im. H. Ch. Andersena w Lublinie

  1. M. C. Skłodowskiej 3, lok. -1.10, 20-029 Lublin

budynek Centrum Spotkania Kultur

NIP 712 010 37 46, REGON 000279545

e-mail: info@teatrandersena.pl

tel.: +48 609 703 570

www.teatrandersena.pl

Instagram / Facebook / You Tube / Twitter

 

Mecenasem Teatru im. H. Ch. Andersena w Lublinie jest Lubelski Węgiel BOGDANKA