Szanowni Państwo,

Bezpłatny portal edukacyjny www.dyktanda.pl zaprasza na specjalne, charytatywne wydarzenie pod nazwą Dyktando na Święto Niepodległości! Zostanie ono przeprowadzone w 100% za pośrednictwem internetu. Im więcej miłośników polszczyzny zaangażuje się w akcję, tym bardziej pokaźna kwota wspomoże potrzebujących.

Każde rozwiązanie dyktanda to 1 złoty na cel charytatywny. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wystarczy kliknąć w przycisk ZAPISZ SIĘ DO KONKURSU na poniższej stronie:

https://dyktanda.pl/dyktando-na-swieto-niepodleglosci-2021

Już teraz na stronie dyktanda można zgłaszać konkretne cele charytatywne i społeczne, np. zbiórki na leczenie lub niezbędny sprzęt. O tym, do kogo trafią zebrane środki, zadecydują uczestnicy Dyktanda na Święto Niepodległości. 

W zeszłorocznej edycji Dyktanda na Święto Niepodległości udało się zebrać siedem tysięcy złotych. W międzyczasie serwis znacznie się rozwinął, dlatego organizatorzy zakładają, że w tym razem zebrana kwota wyniesie około 20 tys. zł!

Rywalizacja będzie odbywała się w kilku grupach wiekowych, dlatego zapraszamy całe rodziny – dzieci, młodzież i dorosłych. Oprócz niesienia pomocy będzie to też świetna okazja, aby w tym ważnym dniu sprawdzić swoją znajomość ortografii, czerpiąc z tego frajdę. Treść dyktand opracują wybitni językoznawcy z Fundacji Języka Polskiego. To kolejny argument przemawiający za tym, że warto się zapisać na Dyktando na Święto Niepodległości! Pamiętajmy też, że każdy uczestnik to dodatkowa złotówka dla potrzebujących! 

Zapisy i zgłaszanie celów możliwe jest pod adresem:
https://dyktanda.pl/dyktando-na-swieto-niepodleglosci-2021

Z góry dziękujemy za udostępnienie powyższej informacji wraz z linkiem do wydarzenia na Państwa stronie internetowej oraz na profilach w mediach społecznościowych. Pozwoli nam to dotrzeć z tą wiadomością do każdego, kto pragnie nieść pomoc.

Ponadto informując o tym wydarzeniu swoich sympatyków i zachęcając ich do udziału, zwiększają Państwo szansę, że w głosowaniu wybrany zostanie cel, który jest Państwu bliski.

Pozdrawiamy,

Zespół Dyktanda.pl